4 - Nové zkušenosti

8. října 2007 v 15:36 | Superdoll |  << kapitolové povídky >>
,,Steave jak můžeš říct,že se nic neděje?Přece nemůžeš chtít,abych tady holky nechala samotné!"zakřičela na otce matka.
,,Ale no tak Jessico,vždyť Niky je dost velká na to,aby Cindy ohlídala"odpověděl klidem otec.
,,Ne to v žádném případě.Prostě budeme muset holky seznámit s Ginou,a my odjedeme v klidu"odpověděla teď už klidněji mamka.
Mezitím se Cindy přiblížila k místu odkud jsem vše poslouchala a vrhla na mě udivený pohled.Já jsem jen pokrčila rameny a v závěsu se Cindy vstoupila do kuchyně.,,Mami,tati co se děje?Kam chcete odjet?"zeptala jsem se parovinu.Rodiče si nejprve vyměnili zoufalé pohledy a potom se slova ujal otec.
,,Holky,babička Pamela měla na dovolené v India Napolisu srdeční infarkt.Už je mimo nebezpečí,ale my s maminkou se na ni poletíme podívat".
,,Ale tati India Napolis je od Floridy děsně daleko?A kdo tady bude s námi?"zeptala se Cindy na otázku,která napdla i mě.Tentokrát se slova ujala matka.
,,Holky obě jste už dost velké tak vám to konečně mohu říct.Po mém narození váš dědeček opustil babičku a po čase se zjistilo,že má nemanželskou dceru.Moje nevlastní sestra se jmenuje Gina.Znám ji dobře a proto nemám nejmenší obavy ji tu s vámi nechat.Takže za naší nepřítomnosti tu s vámi bude ona"oznámila nám matka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate93 Kate93 | Web | 8. října 2007 v 16:24 | Reagovat

jéééje........zamotanýýý.....ale super pokracuj pls!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama