Srpen 2007

Lindsay Lohan

28. srpna 2007 v 13:48 | Superdoll |  *Hvězdy*
Lindsay Lohan je dnes talentovaná herečka,zpěvačka,textařka a modelka.
Její filmová kariéra začala tehdy,když si ji vybrali režiséři do filmu od Walta Disneyho - Past na rodiče,kde malá Lindsay hrála hned dvě role najednou (Annie a Hellie).Lindsay Lohan
Jejím dalším povedeným filmem byla komedie Zpoveď královny střední školy (Confessions of A Teenage Drama Queen).
Na televizní obrazovce se objevila v seriálech Another World, Guiding Light a Bette a celovečerních filmech Life-Size a Get a Clue.
Další zakázky na filmy se potom už jen hrnuly a Lindsay nestačila vybírat.Mezi její úplně nejnovější filmíky patří bezpochyby Mezi námi děvčaty (Freaky Friday) - natočený v roce 2003.Potom následoval film Protivný sprostý holky natočený v roce 2004 a v roce 2005 to potom byl film Můj auťák Brouk (Fully Loaded).
Singlem Ultimate,který zaznívá na soundtracku k filmu Mezi námi děvčaty Lindsay odstartovala dnes již velice známou kariéru zpěvačky.
Lindsay LohanLindsay LohanLindsay LohanLindsay Lohan

K práci modelky se Lindsay dostala už ve svých třech letech a natočila již přes 60 reklam.
Dostala už dvě ceny a to za film Mezi námi děvčaty a za Můj auťák Brouk a letos dokonce předávání cen na MTV moderovala.
Lindsay Lohan je jedna z málo hvězd,které přetrvávají v Hollywoodských filmech už od dětských let.


Rozcestník - výhry

28. srpna 2007 v 10:43 | Superdoll |  *Výhry*
vaše - zde najdete vlastnoručně vyrobené ceny pro vás
moje - tady jsou cenky od vás pro mě ( děkuju=) )

1 - Všude dobře,jen ne ve škole

21. srpna 2007 v 21:21 | Superdoll |  << kapitolové povídky >>
,,Lucien takhle to ve scénáři přece není.Copak jsi ho nečetla?Taky to musíš víc prožívat jde přeci o modní přehlídku"vyštěkla z nenadání učitelka.,,Jak jsem si asi mohla přečíst ten scénář,když byla včera ta skvělá pařba?"zeptala se tiše svých dvou kamarádek a všichni tři se dali ddo smíchu.,,No tak klid děvčata"tišila je učitelka.,,Teď začneme s tvojí rolí roztleskávačky Shannon,a ty Amando se pojď postavit sem jsi přeci její soupeřka"přikazovala další příkazy učitelka.
Takhle to probíhalo každou hodinu dramatiky.Učitelka si vždy vybrala Princess - jak si říkali tyhle tři školní princezny a my ostatní jsme měli volnou hodinu.Když jsem se zase jednou parádně nudila,rozhodla jsem se odejít na chodbu,protože jsem věděla,že můj nejlepší a zároveň jediný kamarád Jim Senders,mi potřebuje něco říct.Bez dlouhého váhání jsem se zvedla ze židle,a když jsem procházela pod podie,omylem jsem zakopla o natažený kabel a natáhla jsem se před zraky celé třídy jak široká tak dlouhá.No jo to bychani nebyla já,kdybych něco neprovedla.Jako by toho nebylo málo,tak se Shannon Fürstrová - vůdce Princess a sen všech kluků na škole rozkřičela:,,Kdo je ta káča,která mi zkazila moji roli?".K mé nelibosti se k ní přidali i její dvorní dámy Lucien Olsenová,Amanda Cominksová a dokonce i učitelka.,,Smím vědět tvé jméno?"zeptala se mě.,,Já...já jsem Nicol Danielsová"řekla jsem nesměle.,,Aha,vůbec mě nepřekvapuje,že vás neznám,s takovým hlasem.Tak se raději učte hlasité mluvě a nekažte svým nadaným spolužačkám vystoupení"usadila mě učitelka.
Na chodbě jsem si ihned postěžovala Jimovi:,,No prosím,učí mě už čtvrtým rokem,a pořád nezná moje jméno".,,To víš,holt nepatříš mezi Princess Niky"pokusil se mě rozesmát Jim.,,Ale nestalo se ti nic?"optal se starostlivě.,,Ne to je dobrý"odpověděla jsem,a v tu chvíli jsem byla velice vděčná za to,že mám alespoň Jima.Bez něho by se totiž ty čtyři roky na střední škole opravdu nedali vydržet.
Do konce hodiny jsme zůstali sedět na lavičkách na chodbě a probrali jsme Jimův referát z dějin umění.Uteklo to nějak rychle a už jsem slyšela zvonění.Co naplat další hodinu strávím bez svého nejlepšího kamaráda - tedy bohužel.Zběžně jsme se rozloučili a já Jimimu ještě zamávala.Potom jsem už ale byla na cestě do šaten.

1.MSoSC

21. srpna 2007 v 21:00 | Superdoll |  *Soutěžky*
Konečně jsem se odhodlala začít s nějakými soutěžemi.Titulek 1.MSoSC - znamená první mini soutěž o super ceny.Bude to přibližně stejně dlouhé jako bleskovka,ale budete muset více zapojit své hlavičky.Dám vám vždy čtyři nápovědy a vy budete mít za úkol napsat do komíků předmět,budovu - no prostě bod X,které z nápověd pochopíte.Vždy odměním první tři se správnou odpovědí.
Takže na začátek něco lehkého.Pište pište a vyhrajte super ceny:))))
1.Je to druh ovoce.
2.Obsahuje v sobě hodně železa(Fe)
3.Je to sytě červené s malými zrníčky
4.Má to šlahouny.
CO JE TO???

Hillary Duff

21. srpna 2007 v 20:23 | Superdoll |  *Hvězdy*
Jako první známou hvězdičku,si dovoluji uveřejnit moji oblíbenou herečku a zpěvačku Hillary Duff.Takže jestli máte zájem si o ní něco přečíst,klikněte na celý článek:)

Na počátku bylo ticho

21. srpna 2007 v 18:48 | Superdoll |  << básničky >>
V dávných dobách ve výši,
v té tiché a prázdné říši,
stal se podivný úkaz,
a planety jsou důkaz.
*
Žádní svědci - prostě nic,
dozvíš se to z učebnic.
*
Byl tam jen hluk a lesk,
a to se nazývá VELKÝ TŘESK.

Koloběh vody

21. srpna 2007 v 18:32 | Superdoll |  << básničky >>
Ráno vznikla z rosy kapka,
rozlila se a je z ní mapka.
Zanechává dlouhé čáry,
z nichž se tvoří vodní páry.
*
Seskupí se do mraku,
a v tomhle plynném saku,
až k horám plují,
a po cestš plány kují.
*
O hory se zarazí
a tím se mrak prorazí,
vypadnou z něj kapičky,
z kterých studí tlapičky.
*
Domů utíkej rychle,
ať z tebe není zmrzlá krychle.
Doma je okno jak mucholapka,
protože zas na něm ulpívá jedna kapka.
*
Tak je to pořád dokola
a to vymyslela Barbora.

Rozcestník

8. srpna 2007 v 16:20 | Superdoll |  *Šuplík*
kapitolové povídky - podrubrika obsahující kapitolové povídky z mojí tvorby
quick povídky - tohle budou jednodílné povídky
básničky - někdy se přidám nějakou tu moji básničku
fotky - ještě newím co to bude za fotky
my diary - tak sem budu dávat něco zajímavého ale etě newim co=)

Návod - na mp3

8. srpna 2007 v 15:53 | Superdoll |  *Návody*
Určitě jste už několikrát viděli na blogu mp3,která hraje hned když vstoupíte na onen blog.Pokud to ještě neumíte,tak vám tenhle můj návod doufám pomůže.
1.Nejprve si najeďte na internetovou stránku www.immen.com a tam se zalogujte(stačí tam vyplnit jen pár údajů a je to v češtině).
2.Po registraci si zadejte na téhle stránce do bílého obdélníčku vpravo nahoře název skupiny nebo písničky,kterou byste chtěli na blogu mít a dejte hledat.
3.Server vám vyhledá spoustu písniček od požadované skupiny a vy se jen kliknutím na tu správnou dostanete o krok dál.
4.Tak,teď by vám ta písnička měla hrát a vlevo nahoře by měl být malý přehrávač s obrázkem.Pokud tomu tak je,tak je to O.K.
5.Pod přehrávačem uvidíte v bílém obdélníčku kod a vedle bílý čtvereček Auto play.Ten zaškrtněte,a zkopírujte kod.
6.Otevřete si svůj blog,dejte nový článek,vyplňte název článku,autora atd...a otevřete si tohleVložit video nebo Flash animaci.
7.Objeví se vám tabulka,a do řádku URL adresa vložíte zkopírovaný kod a dáte "vložit do textu."
8.Měl by se vám objevit šedý čtvereček s obrázkem - to je váš budoucí přehrávač,kterému můžete ještě teď upravovat velikost(jako obrázku).
9.Teď už stačí jen zveřejnit a měli byste mít hotovo.Jestli vám to pomohlo,tak mi to napište do komíků=)

Pejsánci

8. srpna 2007 v 15:36 | Superdoll |  << bílý design >>
záhlaví
No,nevěděla jsem jaké záhlaví bude pro začátek to nejlepší,a proto jsem vybrala pejska.Myslím,že ten pejsek je opravdu roztomilý a ve spojení základních barev to hezky vnikne.
okraje
Bíločerné kostičky podle mého názoru působí zajímavě.